První zážitek se svěrací kazajkou - postřehy od čtenáře webu

 

Pohled z kazajky:

 

Už delší dobu se zajímám o bondage. O svěracích kazajkách jsem věděl jen okrajově. Prostě to byl jen další prostředek pro znehybnění. Ale před pár měsíci jsem dostal možnost si jednu kazajku vyzkoušet. A když jsem pak našel tyhle stránky, řekl jsem si, že by nebylo špatné, se o zážitek podělit.

 

Už jen mít kazajku v ruce je docela dobrý pocit. Za pomoci majitele kazajky a mé přítelkyně jsem byl opatrně oblečen. První pocit: Prostě bunda se zipem na zádech a má uzavřený rukávy. Kazajka ovšem byla z Latexu, což jsem vnímal jako velice příjemné. Když pozapínali zadní řemeny tak už byla těsnější a pak na řadu přišly ruce.Po celkovém zapnutí se dostavil pocit, který se bude jen velmi těžko popisovat. Ruce jsem pořád měl, cítil jsem je, ale vlastně mi byly zcela k ničemu.

Jednalo se o model s popruhy mezi nohama a jeden popruh upnutý přes břicho, který ruce pěkně zafixoval. Bylo to super, úžasné, prostě pecka. Tedy byl jsem úplně odkázán na svou přítelkyni, což se mi moc nelíbilo(pozn.přítelkyně – Ale líbiloJ ). Nemohl jsem s tím ale vůbec nic dělat. Něco jako kdyby jste si zašili mobil do kapsy a pak vám někdo volal. Cítíte vibrace, slyšíte zvonění, ale máte smůlu. Tak nějak jsem to měl s rukama.

Svěrací kazajka je každopádně skvělá věc. Ten pocit naprosté bezmoci, závislosti na někom jiném byl něco naprosto jiného, než jsem měl možnost do té doby poznat.

Po chvilce v kazajce jsem samozřejmě začal zkoušet, jestli by opravdu nešlo se z ní nějak dostat – a opravdu nešlo. Mé snažení a „neposlušnost“ vedla k ještě většímu průseru. Byl jsem položen zády na stůl, nohy skončily přivázány ke stolu a to byl můj konec. S tím už neuděláte nic.

 

 

Z druhého pohledu mimo kazajku:

 

            Ono stačilo vidět, jak se mu v očích rozzářily jiskřičky, jakmile ji spatřil poprvé - prostě láska na první pohled. Takže ač je můj partner povětšinou dominantní, bylo hned jasné, jak to s kazajkou dopadne.

            Kazajka byla zhotovena z hrubšího latexu a velice příjemná na dotek a nesoukalo se do ní nikterak obtížně, či zdlouhavě, což mě popravdě docela překvapilo, ale bylo to i zásluhou zipu na zadní části. Pro nás oba to bylo kazajkové poprvé a tím spíš jsme také společně vnímali elektrizující pocity už při pouhém oblékání. Bylo úžasné sledovat, jak tělo postupně mizí pod různými popruhy a vrstvami latexu a jak se z něj stává bytost absolutně závislá na vaší zvůli. Popruhy tělo dokonale zafixovaly a bylo takřka nemožné se z nich dostat a to mi také vyhovovalo, protože skýtala i spoustu zajímavých možností pro vybití hravé nálady.

            Tenhle zážitek se skutečně popisuje dost těžce, každopádně byl jedinečný (:

 

 

MStriha a Eld

 

Vaše komentáře

Datum: 13.06.2016

Vložil: Filip

Titulek: Hubal

Chci se setkat s vami a chci aby ste ne celeho daly do latexu a i bdsm chci taky skusit

Datum: 19.02.2011

Vložil: kamarádka

Titulek: Jednou si to může vyzkoušet každej

Taková závislost na vozejku,vzrušující až do konce života. Stačí jedna jediná nehoda. A máš to nafurt. I bez latexu.

počítadlo.abz.cz