První noc v novém spacáku

 

A máme tu další skutečné zážitky, dnes od čtenáře s nickem Michael909.

 

A je to tady,chvíle na,kterou sem tak dlouho čekal. Konečně mi přišel balíček mých snů. Spacák přesně pro mně,vyrobený na míru.Zvnějšku hrubý, vevnitř jemný, se zipem, šněrováním a řemeny...

 

Můj nový kožený spacák!

Blížil se večer a já sem se šel připravit. Osprchovat a na záchod. Přítelkyně půjde do práce a bude tam 6 hodin. Dohodli jsme se, že nebudeme čekat na víkend,až bude doma a vyzkoušíme ho hned dnes. "Vždyť 6 hodin to určitě bude hned za mnou a stejně to prospím"

 

Tak hodina H je tady.

Vlezu si do něj. Nohy dám na konec spacáku do uzavřené části. Lehnu si a ruce dávám do vnitřních rukávů,

přítelkyně mi pomáhá. Najednou slyším zip.Přítelkyně ho zapíná a já cítím jak se stahuje. Dojede zipem až ke krku. V tuto chvíli už nemůžu vyndat ruce i když bych chtěl. Přítelkyně mi natahuje koženou masku s otvory na oči a pusu. Sešněruje a už pevně drží na hlavě. Mám omezený výhled,ale trochu vidím.Právě sešněrovává spacák, od krku k nohám a udělá na konci uzel a smyčku. Potom se vrhla s radostí na řemeny a utahuje je na poslední dírku,

aby to bylo co nejvíce utaženo. Nakonec jsem dostal ještě klapky, abych viděl jenom tmu.

"Roubík asi ne, co miláčku?"

"Raději ne, přeci jenom budu sám, tak ať se mi líp dejchá"Přítelkyně se rychle oblékla a před odchodem mi dala pár pus a odešla.

 

Byl sem sám,"je to jen na mě". Prvních pár minut to bylo velice intenzivní. Poprvé co sem byl spoután o samotě na dlouhou dobu. Měl sem velký obavy, co kdyby se mi něco stalo, nikdo by mi nepomohl."Hlavně klid". Zkouším jestli vyndám ruku. Žádná šance. Spacák končí hned u mého ramene a rukávy jsou, tak dlouhý, že tam mam celou ruku,od konečků prstů až po rameno.

 

Ležím dál. Trochu se oteplilo a začínám se potit. Spacák se začal také zmenšovat a přilepil se na mě. Začíná bejt moc velký teplo.Netuším jak už dlouho ležím, ale je to příjemný. Zkouším spát, ale nejde to. Takhle sem ještě nikdy nespal. Sem zvyklý spát s rukou pod hlavou, ale ne a ne jí vyndat. Začínám se nudit. Přemýšlím o všem možném. Nejhorší ale je, že mám žízeň a šel bych si dát cigaretku. Jenže nemůžu a tak sem otrávenej a naštvanej. Ale na druhou stranu, mám co sem chtěl. Také sem jednou usnul a pak sem se vzbudil.

 

Ležím si dál na zádech a užívám si ten pocit. Ruce jako kdybych neměl, nohy můžu dát od sebe tak na 3 cm a hlavou díky límci na spacáku jen velmi omezeně. Hlavu mam pevně v kukle a i když otevřu oči,tak je mám zakryté. Okolo samá tma a i kdybych neměl zakryté oči, určitě zhasla. Nemůžu nic dělat, tak si to užívám. Po nějaký chvíli zase usínám.

 

Stále nevím, kolik je hodin, ale najednou slyším, jak zacvaká zámek.

"Miláčku sem u tebe". A je to nejkrásnější chvíle od jejího odchodu. Pouští mě ven z mého spacáku a já zpocený jsem rád, že je zde.

Napil sem se, dal sem si cigaretku a osprchoval sem se. Pak jsme si dali vínko a šli jsme spát spolu do postýlky.

Diskusní téma: Spacák

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.
počítadlo.abz.cz