Kniha návštěv

Datum: 21.07.2020

Vložil: MichaelBrigh

Titulek: Обязательно посетите наш сайт

HoOkAh MaGic наш официальный бренд
Набрав в поисковике Вы можете посетить наш сайт
и возможно приобрести кальяны и всё для них.
Доставка по всей России
Бесплатная консультация
Отправка в день заказа
Персональные скидки
Строго 18+

Datum: 15.09.2019

Vložil: Otto

Titulek: Slečna se zájmem o kazajky

Hledám slečnu se zájmem o svěrací kazajky a podobné. Je mi 23 a jsem z Prahy. vzd@email.cz

Datum: 11.03.2018

Vložil:

Titulek: Dloooouhy text :D (možná)

Ahoj , já vím ze píšu trochu v jiném roce ale snad mi někdo odpoví nebo si to aspoň přečte ... nicméně stránka super , jednou jsem na ni narazil něco přečetl a hned šel pryč . Později mě to začalo zajímat tak jsem stránku navštívil znova .(mimochodem super stránka) Přečetl jsem skoro všechen text komentáře atd a tacal se zajímat jaké to asi je ve sveraci kazajce . Láká mě spíše latkova ale nejlepší by byla asi z "PU" (Polyuretanu). Někdy bych ji chtěl určitě vyzkoušet :). Jen ne úplně za takovým účelem jako popisují stránky , (pokud jsem ten účel správně pochopil) spíše za pocitem komfortu a bezpečí a protože mám úzkosti a když jsem (spoután/a) tak se cítím pohodlně a bezpečně .(také jsem neřekl/a ze jsem chlap :) děkuji ze jste se docetli až sem :D

Datum: 13.05.2018

Vložil: straightjacket

Titulek: Re: Dloooouhy text :D (možná)

Jsem rád, že se stránka líbila a že třeba byla i k užitku.

Datum: 16.10.2016

Vložil: Denny

Titulek: Věčná láska

Svěrací kazajku jsem poprvé oblékl na školní exkurzi, kdy jsem byl vybrán, abych si ji nechal nasadit. V té době (před 3 roky) mi bylo asi 16 a já už poznal, že jsem se zamiloval na celý život. Kazajku jsem měl nasazenou přibližně 10 minut. Bylo to nejlepších 10 minut mého života. Další roky jsem si ji chtěl obléct znovu, ale neměl jsem k tomu příležitost. Minulý rok jsem si znovu oblékl kazajku jenom na designbloku, ale ta věc byla spíš napodobenina svěrací kazajky určená pro návštěvníky dané výstavy na téma "Svoboda uzdravuje". Ale stále toužím po tom, si obléct znovu kazajku a zažít to její sevření. Jestli byste věděli o někom nebo nějakém místě, kde bych si mohl svěrací kazajku znovu obléci, tak mi klidně napište. Můj mail je densions@gmail.com

Datum: 21.10.2015

Vložil: Honza

Titulek: zapomněl jsem

subis66@centrum.cz :-)

Datum: 21.10.2015

Vložil: Honza

Titulek: Krááááásný

Nádherný stránky,které jsem opravdu čistě náhodou objevil.Kdyby náhodou byl ve VČ nějaký chlapák s kazajkou a byl ochoten ji nechat vyzkoušet,bylo by to príma :-)

Datum: 30.12.2014

Vložil: Filda

Titulek: zkušenost

Dobré stránky. Mám taky zkušenost s kazajkami,... Před 2 roky jsem měl první zkušenost se svěrací kazajkou. V té době mi bylo 16 let a pomáhal jsem staršímu bráchovi se stěhováním, protože mu ve starém bytě skončila nájemní smlouva. Když jsem vybaloval jednu krabici, tak jsem vytáhl nádhernou koženou svěrací kazajku s velkým množstvím pásů. Tehdy jsem ještě nevěděl co to je, tak jsem se ho šel zeptat co to je. A tak se mi přiznal, že od té doby co bydlí sám, má úchylku na svěrací kazajky, pouta, svazování,... Nemohl jsem tomu uvěřit a řekl mi ať to nikomu hlavně z rodiny neříkám a měl jsem mu ji nechat u něj v pokoji ležet. Tak jsem to udělal a on jestli nechci u něj přespat, když už je večer. tak jsem to přijal protože bylo asi 10 večer a domů to trvalo asi hodinu. Jak jsme šli spat, tak za mnou přišel s kazajkou a pravazama a řekl, že bych si tu kazajku mohl zkusit. Kývl jsem mu na to, protože mě zajímalo jaké to je. Říkal nejdřív že to bude na minutku jenom. Nasadil mi kazajku, velmi silně utáhly všechny pásy a to především ty dva pásy v rozkroku. Zkusil jsem se nějak s obtíží hýbat. Pak mě posadil na zem a začal mi svazovat nohy a provaz provlíkl přes kovové očko na krku. Svázal mě tak dokonale, že jsem se nemohl hnout. Zeptal jsem se ho, jestli mě už z toho pustí, ale on že ne, že mě pustí až ráno. Byl jsem rozčílenej a aby to nemusel furt poslouchat, tak mi ještě pusu několikrát přelepil kobercovkou. Po asi 3 hodinách jsem už nějak dřímal a ráno mě vzbudil a tak jsem mu nejdřív vynadal, jak si to představoval, ale nakonec jsme se shodli, že to bylo fajn a od té doby mu občas dovolím, aby si se mnou udělal co chce. Od té doby jsem už měl kazajku na sobě asi 5x a vždy to byl jiný druh kazajky. Pro mě byla asi nejlepší tak celokožená s obrovským množstvím popruh.

Datum: 17.01.2015

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: zkušenost

Tak to máš teda bezva bráchu, gratuluji.

Datum: 11.03.2018

Vložil: Jméno ?? Já nemám jméno !!

Titulek: Re: Re: zkušenost

To jo :D

Datum: 06.03.2015

Vložil: roman šimon

Titulek: žádost

dobrý den jen jsem se chtěl zeptat jestli bych mohl vyzkoušet svěrací kazajku.
Pořád o tom čtu jaký je to pocit být svázaní.

Datum: 06.08.2014

Vložil: zdravé vejce

Titulek: zajímavé

Zajímavé.
Jo a jaké jsou ty zahraniční stránky?

Datum: 25.09.2014

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: zajímavé

A to jaké zahraniční stránky?

Datum: 02.05.2014

Vložil: J.

Titulek: Pochvala.

Moc hezké stránky.
Pokud by se tu našla žena která by si chtěla psát na téma straitjacket-budu rád,
lip4@seznam.cz

Datum: 26.05.2014

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: Pochvala.

Jsem rád, že se líbí :-)

Datum: 27.03.2014

Vložil: Tinka

Titulek: nádhera

Nadherne a uplne uzasne pribehy stranka a fotogaleria a vlastne vsetko. Milujem kazajky vaky a pod. Ale este som nemala moznost si v tom zotrvat veeeelmi dlhu dobu. Bola by som rada ak by sa niekto nasiel kto by o tom rad blizsie popisal/ pokecal. Ani som nedufala, ze takato stranka s touto tematikou existuje. Ale kto hlada najde a sklamana urcite nie som. Je to skvele dakujem a tesim sa na dalsie prispevky email: matulik88888@gmail.com

Datum: 03.04.2014

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: nádhera

Slova chváli vždy potěší :-) Přeji ať se splní dlouhý pobyt v kazajce, je to skutečně nádherné.

Datum: 29.09.2013

Vložil: Dusty

Titulek: Kazajka

Ahoj,
Je mi 38 let. Chtěl bych si za velmi slušnou finanční odměnu vyzkoušet pobyt ve svěrací kazajce nebo připoutaný k lůžku koženými zamykatelnými řemeny, případně pobyt v koženém poutacím vaku. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost. Takto nabídka platí stále a je myšlena pouze vážně. Určitě se domluvíme. Děkuji.

Datum: 21.10.2013

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: Kazajka

To je hezké, ale pochybuji, pokud na sebe nedáš nějaký kontakt, že ti někdo podobný zážitek nabídne. Dej si aspoň e-mail.

Datum: 16.12.2013

Vložil: Dusty

Titulek: Re: Re: Kazajka

Ahoj máš pravdu, omlouvám se kontakt se mi nějak vypařil.
Takže ještě jednou:

Ahoj,
Je mi 38 let. Chtěl bych si za velmi slušnou finanční odměnu vyzkoušet pobyt ve svěrací kazajce nebo připoutaný k lůžku koženými zamykatelnými řemeny, případně pobyt v koženém poutacím vaku. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost. Takto nabídka platí stále a je myšlena pouze vážně. Určitě se domluvíme. Děkuji.
Kontakt: mikenes@centrum.cz

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz