Latex

    Latexové svěrací kazajky vznikly podobným způsobem jako kožené, tedy střihově inspirované starými látkovými, kde jsou všechny materiály nahrazené latexem jako tím pravým fetiš materiálem. Proti látkovým a hlavně koženým mají obrovskou výhodu ve velmi snadné údržbě a proto jsou velmi často využívané i v SM-studiích, kde se vystřídá více lidí a není problém ji pak vyprat. Na druhou stranu je vždy něco za něco, tak i tady je to na vrub pevnosti. Latex sice vydrží hrozně moc a kazajky bývají velmi čast z velmi tlustého materiálu 0,9-1,2mm, ale přesto velmi, ale opravdu velmi hrubé zacházení nemusí vydržet. Ale to musí být opravdu extrém. Pravým příznivcům latexu také přináší mnoho hezkého. Na rozdíl od klasického latexového oblečení, které pokud není úplně těsné nevypadá hezky, tak kazajka může být trochu volnější a přesto se velmi příjemně nosí a vypadá hezky. Naopak úplně utažená latexová kazajku by mohla způsobit nepříjemné bolesti.
    Co se týká provedení, tak vždy je zapínání na zadech na zip. Pokud jsou použity popruhy, tak mají jen dekorativní účel. Celkově bývá popruhů a D-kroužku méně než kožených kazajek, protože jejich ukotvení je obtížnější. Zakončení límce je vždy do stojáčku. Zakončení v pasu  je klasické s dvojicí popruhů, ale také velmi často jako body se zipem nebo jen s kruhovým otvorem. Také zakončení do podoby latexových kraťasů není neobvyklé a je daleko častější než u kožených nebo látkových.
    Latexové kazajky se vyrábějí i zcela v jiném střihu než je klasické, kde jsou ruce ve stejné pozici překřížené na hrudníku, ale ruce nejsou v rukávech, ale přímo na těle. Kazajka tak tvoří jakýsi "pytel" obklopující takto složené ruce a znemožňující další pohyb. Na ramenou a kolem krku a také kolem pasu je opět dotažena těsně a tak znemožnuje jakýkoliv únik. Toto provedení není tak restriktivní jako klasický střih, ale také umožňuje zajímavé zážitky.
    Latex umožňuje další vymoženost v podobě nafukovacích kazajek. Esteticky velmi hezká záležitost, pocitově není nad klasické nenafukovací provedení. Také náchylnost k poškození je vyšší.

 

    Z mého pohledu jsou latexové kazajky hodně zajímavé a při jejich používání se těžko rozhoduji jestli je lepší latex nebo kůže. Obě mají svá plus.

 

Nakonec malý tip na dobrý obchod v Česku: www.mhsexshop.com/latexove-sveraci-kazajky-a-vaky Je to obchod, který vedou lidé s opravdovým láskou k těmto věcem a ne nějací "zlakopové".

Vaše komentáře: Latex

Datum: 11.11.2012

Vložil: HappyEl

Titulek: Odpověď

Povedlo se mi na stránkách sexyplastenky.cz sehnat adresu na výrobce :https://www.latex-bdsm.cz

Datum: 19.06.2011

Vložil: HappyEl

Titulek: Dobrá kazajka

Nedávno jsem měl možnost užít si v latexové kazajce ve studiu u madam Aradie . Kazajka je velice pevná , dost prostorná i na hodně ramanatého člověka a není z ní možnost úniku . Síla latexu je minimálně 1,5 mm je bez lepených spojů z litého latexu a dotažená řemínky svou pevností znemožňuje i pohyb rukama . Protože jsem projevil zájem koupit si také takovou , tak mi madam prozradila , že si jí nechala vyrobit od soukromého Českého výrobce , který pro ní dělá řadu pěkných věcí . Kontakt na něj najdete na stránkách madam Aradie .

Datum: 05.01.2012

Vložil: MStříha

Titulek: Re: Dobrá kazajka

Zdravím
Hledal jsem kontakt na toho českého člověka přes latex. Ale na Stránkách madam Aradia jsem je nemohl najít. Je možné poradit?
Předem děkuji.

Datum: 17.03.2013

Vložil: Buglezz

Titulek: Re: Re: Dobrá kazajka

Zkus adema.cz ...

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz