Moje cesta ke svěracím kazajkám (do svěrací kazajky :-)

O svém skrytém nadšení pro svěrací kazajky jsem dlouho netušil. Na rozdíl od SM zaměření a fetiš oblečení, o kterých jsem jasno od svých nějakých 15 let, jsem se ke svěracím kazajkám dostal tak nějak "neúmyslně" a v poměrně pozdě. Na začátku byl krásný výpravný katalog firmy Demask. Svěrací kazajka bez rukávů mi přišla na fotkách nesmírně hezká a užitečná jako bondážní pomůcka. Pak zbývalo jen vyhlédnutou kazajku sehnat (koupit :-) a také se vyznat v množství podvariant a zvážit své finanční možnosti. Kazajka zcela splnila očekávání od ní očekávané, hezká, praktická (omyvatelná) a dostatečně restriktivní. Ale stále to nebylo ono.

Při další návštěvě u WOW fetish fashion jsem měl možnost si zkusit klasickou latexovou kazajku s rukávy. A byl jsem chycen! Doslova. Je to pro ten fantastický pocit. Najednou se svět rozdělí na dvě části. Ta menší která obklopuje mé tělo a ta větší, která představuje celé okolí. Uvnitř mám ruce, které jsou mi k ničemu a akorát překážejí. A naopak venku bych je potřebovala a nemám je. Všechno je mnohem složitější, třeba se napít. A když k tomu dostanu ještě pouta na nohy, tak si je nemám šanci nějak sundat, nijak si pomoct. To samé maska nebo roubík. Bylo by tak lehké si je sundat, ale ruce jsou beznadějně skryté v kazajce. A kazajka je nekompromisní, ruce se nehnou ani o kousek, pásky mez nohama nedovolí vytáhnout kazajku nahoru. Nádhera.

Dále už jsem měl jasno a volné chvíle čas od času vyplňovalo brouzdání po netu a hledání různých modelů, výrobců a prodejců. Po nějakém času jsem si pořídil dvě kazajky z pravé kůže, které jsou proti latexovým o něco hůře udržovatelné, ale kůže je pro mne větším fetišem a pocit sevření a nekompromisní sevření je také větší.

A nyní jsem se rozhodl, že se rád podělím se svými zkušenostmi na tomto webu. Budu rád, pokud i vy nějaké zkušenosti nebo jen zájem, se podělíte se svými komentáři nebo poznatky.

Vaše komentáře: Moje cesta ke svěracím kazajkám

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz