"Ortopedický" korzet

 
Některé pomůcky možná nevypadají moc esteticky. A to jak "jen tak volně", tak i "v akci", tedy nasazené na těle. Krční korzet mne vždy tak nějak přutahoval, ale současně jsem si říkal, že vypadá pěkně blbě. V loňském roce na Boundconu jsem několikrát prošel kolem stánku, kde ho měli, ale zase... Zkusil jsem ho, říkal si, že esteticky žádná sláva, i když kůže pěkná, zpracování hezké... a zase odložil. Nakonec jsem si ho vzal a nelituji. Pro mne je to jedna z pomůcek, na kterou jsem si musel chvilku zvykat, ale dnes ji "miluji". Korzet je ušitý na průměr cca 11cm a prakticky ho dotahuji na maximum. Na první utažení je ten pocit hrozný, krk přiškrcený, žíly na hlavě naběhlé, ale to se velice rychle zlepší. Pak už jen následuje velmi příjemný pocit z jemného doteku kolem celého krku vniřní jemné kůže s měkkým polstrováním.
A pak zkusíte pohnout hlavou. A... ono to nejde! Vnější pevná kůže nedává žádnou šanci. Můžete se namáhat jak chcete, ale je to marné. Úklony na stranu neprosto nemožné, úklony hlavou tak maximálně o 1-2cm, dokonce i otevření úst není o mnoho větší.  Cítíte jen jemné a přitom nekompromisní objetí kůže kolem krku.
Zajímavá pomůcka ke svěrací kazajce nebo celotělovému bondážnímu vaku. Vřele doporučuji!

Jaký je váš názor na tuto pomůcku?

Datum: 16.02.2017

Vložil: Baštonáda

Titulek: Korzet na krk

Je to bezva.A v kombinaci s pevně sešněrovanou koženou kuklou a nafukovacím roubíkem nemá chybu.Vím z vlastní zkušenosti.

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz