Elektronický zámek pro selfbondage

Nedávno jsem objevil na Aliexpresu zajímavý elektronický zámek přímo určený pro selfbondage. Neváhal jsem a jeen kousek objednal na vyzkoušení. Klasicky po pár týdenech dorazil za cenu lehce lehce nad 400Kč. Vyrábí se v černém a bílém provedení. Má v sobě akumulátor a nabíjí se přiloženým káblíkem přes USB. . Ocelové lanko je možné kdykoli zamknout a zmáčknutím tlačítka na boku mechanicky uvolnit.  Ovládání je velmi intuitivní, jedním tlačítkem se přidávají hodiny, druhým minuty. Mačkání tlačítek je doprovázeno až příliš hlasitým pípáním a displej je podsvětlen modrým světlem. Prostředním tlačítkem se zámek aktivuje. Pět sekund pípá, pak to v něm cvakne a boční tlačítko je blokováno. Tím nelze lanko vytáhnout. Udajně udrží sílu až 130kg. Čas je možné navolit až na 99hodin a 60 minut, tedy něco málo přes 4 dny.  Po dobu aktivace jsou všechna tlačítka neaktivní a na displeji běží odpočítávání času. Po odečtu času zámek zapípá, klapne a zámek je možné uvolnit tlačítkem. Zámek není vodotěsný. Lanko je přiměřené tenké, takže je možné je protáhnout libovolnými pouty.
Samozřejmě, že brutální zacházení nemůže vydržet, ale přesto si myslím, že se s jeho pomocí dá vytvořit pěkná selfbondage. Při troše přemýšlení je možné vytvořit i takovou, kde nemůže dojít k hrubému zacházení se zámkem, tedy dosti ultimativní selfbondage.
  

Jaký je Váš názor na článek a na použití elektronického zámku?

Datum: 20.02.2019

Vložil: remcal

Titulek: zámek nezámek

Asi nikdo nepotřebuje aby podobná hračka odolala pákovým kleštím, ale tohle je vachrlaté až moc. Těch 130kg alias 1.3kN odpovídá síle potřebné k přetržení podobného ocelového lanka, co vydrží to použité ví možná ten Číňan co to vyrobil o pevnosti zbytku si netřeba dělat iluze. Kovové tělo by rozhodně bylo mnohem lepší. Druhá věc je mechanizmus blokování. Motorkem vysunutá západka přímo brání stisknutí bočního tlačítka, jinými slovy hrubá síla nedočkavce působí přímo na tento mechanizmus. Toto může skončit zničením a předčasným otevřením, nebo poškozením kdy motorek už nebude schopný západku vrátit. Lepší řešení je nechat tlačítko volné a zabránit přenosu síly dál, pak si nedočkavec může mačkat na prázdno dle libosti ale nic se neděje. Ta věcička není úplně marná nicméně tyto dvě "drobnosti" jí dost kazí.

Datum: 02.02.2018

Vložil: straightjacket

Titulek: aliexpress

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20180202001918&SearchText=bondage+timer

Je jich tam plno a ještě zlevnily.

Datum: 11.12.2017

Vložil: frantisek

Titulek: elektronicky zamek

Dobrý den na tom ešopu co pišete ten zamek nemužu najit kde se da ještě pořídit diky za odpověd

počítadlo.abz.cz