Majitelem pásu cudnosti Carrara design

Pás Carrara designs v celé své kráse a nekompromisnosti
 
 
Do této doby jsem byl nositel CB-3000 a CB-6000. Nejdelší nepřetržitá doba uzamčení u mne byla 45 dní a měl jsem za to, že jsem v oblasti pásů cudnosti docela "znalý". Trochu jsem pokukoval po tom, že bych si pořídil Latowski jako svoje vysněný pás, ale znáte, to si člověk říká, že by si musel udělat extra výlet do Německa a taky to stojí spoustu peněz atd. atd. a tak jsem nákup odkládal.
Výrobky Carrara design, mě nikdy obzvláště nezaujaly, ani nevím proč.  Letos jsem se už po několikáté vypravil do Mnichova na BDSM veletrh Boundcon, což je sama o sobě dost megaakce (viz mé každoroční reportáže). Když jsem si zběžně prohlédl stánky, tak jsem začal s důkladnější prohlídkou. Na tomto veletrhu se mi líbí, že se spousta věcí nejen osahat, ale i vyzkoušet, většina prodejců je v tomto směru velice ochotná. A tak jsem se i zastavil u stánku Carrara design a prohlížel si vystavené pásy cudnosti. Bylo to zajímavé držet v ruce poctivá dvě kila nerezové oceli, krásně zpracované. Při tom jsem dal řeč s majitelem, ale tak nějak obecně. Pán je Belgičan, řekl bych, že přirozeně milý. A pak jsem jen tak utrousil, jestli by se dal takový pás vyzkoušet. Pán byl velice nadšený, že samozřejmě. Tak jsem si v duchu říkal, fajn, něco zažiji, ale určitě neutratím. Nejprve mi zkusil jen tak přes oblečení pás kolem boků a řekl, že je krátký a hned se pustil do šroubování jiného pásu. Trochu jsem ho pozoroval s mírnou nervozitou, přeci jen, někdy jsem takový pás na sobě neměl. Ještě jsem si říkal, že se chudák s pachtí, ale že se mnou žádný obchod nebude. Po té mě vyzval, abych vstoupil do kabinky a stáhl si kalhoty i slipy. Říkal jsem si, že asi bude další složité vyměřování a hledání vhodných dílů. Nasadil jsem si tedy přední část na penis, šlo to velmi snadno. Penis vklouzl do roury a boční klícka zcela obklopil koule. Klec mi dosedla bez problému do klína. Pořád jsem myslel, že se bude ještě vyměřovat, v čemž mě utvrdil i poměrně krátký pás kolem boků. Pán ale zkušeně zabral. Lanko mi projelo mezi půlkami a pás mě zcela utáhl. Mechanismus zacvakl a pan majitel vytáhl klíče ze zámku. Byl jsem uzamčen. V první chvíli jsem měl pocit, že z tlaku vypustím duši, ale to byl jen první pocit. Po prvotním překvapení, jsem měl pocit, že to zvládám. Pořád jsem si myslel, že počkáme minutu, dvě poděkuji, pás sundáme a já si půjdu po svých s novým zážitkem. Pán se zeptal, jestli je v pořádku a jestli se nechci v pásu projít po areálu. Asi jsem na něj podvědomě vytřeštil oči, protože jsem nečekal, že mne nechá odejít s pásem za 1000 Euro jen tak. On se jen usmál a řekl, vy se vrátíte, protože já mám klíče. To jsem ještě netušil, že zámek, který vypadá jako zcela obyčejný ze železářství za dvacet korun je ve skutečnosti bezpečnostní, který má nejen drážky a zoubky, ale i malé důlky kolmo na drážky. Takový klíč jsem nikdy předtím ani neviděl. Byl jsem tedy zamčen v dost bytelném kusu oceli a někdo jiný měl od toho klíče. Nádherný pocit. 
Vyrazil jsem tedy na procházku po veletrhu. Ohromně mě překvapilo, že kromě tlaku v bocích, který navíc i pomalu ustupoval a přirovnal bych ho nejspíš k  utaženému pásku kalhot, jsem necítil žádné omezení. Došel jsem tedy do vedlejší ulice, kde jsme měl zaparkované auto. Sedl jsem si za volant, abych vyzkoušel, jak mne bude pás omezovat. U Latowského jsem četl, že to je jistá komplikace. A nic, neměl jsem pocit, že by mě pás nějak omezoval. Zkusil jsem tedy venku pár cviků a vše bez omezení. Vytáhl jsem tedy foťák a mezi auty jsem si udělal pár selfíček na památku na tento zážitek. Zkusil jsem sáhnout prsty pod klec a byl jsem bezmocný. Klec byla přitažená k tříslům. Penis i koule byly zcela nedostupné. Super pocit. Vracel jsem se zpět na veletrh a na pásu jsem obdivoval jak krásně sedí na tělo, nic nekvedlá, nehoupe se a ať budu dělat co budu dělat, vždy bude na svém místě. A přitom neomezuje v žádném pohybu.
Uzrála mi hlavě myšlenka - A proč si ho vlastně nekoupit? Chvíli jsem váhal, ale byl jsem pevně rozhodnut: Za žádnou cenu již pás z těla nesundám, jen k němu koupím klíč :-) . S tím jsem se vrátil i na stánek a kromě slov chvály jsem řekl, že pás kupuji. To se ukázalo jako problém, prý jsou jen na ukázku a můj pás mi může poslat hned v úterý (byla sobota). Byl jsem přesvědčen, že ho chci hned a ne čekat na poštu. Nakonec jsem pana majitele tedy ukecal, že mi ho prodá večer až bude končit sobotní veletrh, tedy v jedenáct hodin. OK, byli jsme tedy domluveni. Pak se zeptal, jestli si chci ještě pás chvíli nosit. Radostně jsem souhlasil. Ještě jsem se párkrát podíval do zrcadla na jiných stáncích, jak pás působí pod civilním oblečením. Neměll jsem pocit, že by bylo něco vidět, byť boule byla asi o něco větší než obvykle, ale kdo to nevěděl, tak by si asi ničeho nevšiml. Asi po půl hodině krásných pocitů jsem se vrátil na stánek a pás jsem sundal.
 
Fotka mezi auty (ještě, že za mnou stál karavan), o které jsem se domníval, že bude jedinou památkou za zajímavý výrobek... 
 
 
Čekání do jedenácté večer mi přišlo docela dlouhé. Ne, že by nebylo na Boundconu na co koukat, ale už jsem měl pocit, že jsem si vše prohlédl a za normálních okolností bych býval asi už jel domů. Tentokrát ne, musel jsem čekat, ale už jsem vůbec neměl pochyby o tom, jestli pás koupit nebo ne. Čekat jsme vydržel asi do čtvrt na jedenáct a pak jsem se vrátil na stánek Carrara designs. Pan majitel nebyl proti a tak jsme šli udělat obchod. Říkal, že mi k pásu dohledal i náhradní díly (šroubky a imbusy), které k němu normálně patří, takže je to zcela bez problémů a nemusí nic posílat. Platba kartou byla bezproblémová, takže to vlastně nic nestálo :-) Pak jsem koukal na výpis, ale ono to něco stálo - 28 300,-. A to jsem dostal 20euro slevu :-) Po zaplacení se mi omlouval, že nemá vhodnou tašku na nákup. Já v tom neviděl problém, říkal jsem, že si pás rovnou obleču. Pan majitel se zeptal, jestli chci pomoci, což jsem s povděkem přijal, přeci jen byl v tom zběhlejší :-) Po uzamčení mi předal dva klíče. Jeden z nich byl ubroušený tak, že ho bylo možno zasunout do zámku pásu a druhý byl původní, bez zbroušení nepoužitelný. Tedy vpravdě skutečně nouzový. To mi přišlo fajn.  A prý takový klíč žádný zámečník nevyrobí bez jeho bezpečnostní karty. Ještě jsem se ptal, kolik pásů prodá za rok a prý tak 60-70 kusů.
Rozloučili jsme se a já se vydal domů. 
Dorazil jsem kolem půl druhé v noci a ještě mě čekalo poprvé si zajít na záchod na malou. Nic zvláštního na tom nebylo, sedl jsem si a po chvilce začala moč vytékat otvory na spodku trubice. Následně jsem trubici propláchl injekční stříkačkou pro kterou je v horní části otvor. Měl jsem pocit, že je vše bez problémů. Pak jsem padl únavou a spal až do rána. Ráno jsem se probudil s příjemným pocitem, že vše mezi mými třísly je zcela nepřístupné.
V neděli jsem nešetřil ani sebe ani pás - věnoval se zednickým pracím na baráku, sekání zahrady atd. Za celý den jsem neměl žádný pocit omezení, že bych něco nemohl dělat. Moc jsem tomu nevěřil, ale bylo to tak.
 
Chtěl jsem tady napsat něco z pocitů, ale to je v podstatě nepřenosné a těžko popsatelné. Naprosto neuvěřitelná kombinace bytelnosti, kterou bych přirovnal nejspíš asi k policejním poutům a přitom zcela nekompromisní přilnavosti k tělu. Pás objímá boky a třísla tak, že nevznikne větší mezera než jednotky milimetrů. Celý pohlaví je v kleci zcela v klidu, žádné trvalé vzrušování jako u CB pásů, absolutní dotyková deprivace. V noci se nekonaná žádné šílené tahání za koule. Prostě všechny pocity jsou někde úplně jinde než u CB. Samozřejmě, vše je vykoupeno cenou...
 
Pěkná stránka o těchto pásech je zde: https://wipipedia.org/index.php/Carrara_Designs_-_Personal_Experiences
Sice je to psáno z pohledu homosexuálů, což se mi nic neříká, ale jinak je tam napsáno asi úplně vše. Pro neznalé angličtiny je text srozumitelný i s translátorem Google. 
 
Po dvou dnech a nějakých 14 hodin, co jsem byl nepřetržitě uzamčen se vyskytl první problém a to odřená kůže nahoře, kde začínají půlky zadku a kde také začíná středové lanko. Zatím jsem vyřešil podložením papírovým ubrouskem a bolesti ustoupily. Předpokládal jsem, že se to časem poddá, podobně jako když si člověk na začátku sezóny musí vysedět zadek na sedlo kola. 
 
Přesně po čtyřech dnech jsem musel pás sundat. Důvodem byla rozedřená kůže v místě, kde jsem před tím musel podkládat papírový kapesník. Asi jsem to napoprvé trochu přehnal, přeci jen tělo si asi potřebuje postupně zvykat. Tak, jak to píše výrobce začínat po hodinách a postupně prodlužovat dobu až do trvalého nošení. Moje čtyři dny v tahu byly napoprvé asi trochu moc.
Po sundání pásu jsem si připadal trochu "divně", jako by mi něco chybělo :-) Až se dám trochu dohromady, tak budu pokračovat.
Co napsat nakonec. Asi nic. Problémy s noční erekcí s takovým pásem neexistují. Žádné bolesti, nic nepříjemného. Totální "dotyková deprivace" celého pohlaví začala být po třech dnech zajímavě-nepříjemná. Stejně pocity, kdy si říkáte "dobrý, ale teď se potřebuji třeba umýt" , ale ten pás absolutně neuhne, to je dost frustrující pocit. skoro dvoukilová váha nehraje kupodivu žádnou omezující roli v běžném životě.
 
Ještě malé srovnání s Latowski. Latowski jsem nikdy ve skutečnosti ani neviděl, natož abych ho mohl vyzkoušet. Taky jsem se zamýšlel, jaký mezi nimi je asi rozdíl. Díky podstatně větším rozměrům plechů na zadku bude tlak na kůži u Latowského asi menší. Ale to zase asi přináší menší pohyblivost. Taky ty plechy asi musí být pečlivěji tvarované, jednak proto, že jsou větší a také nemají několik kloubů jako Carrara. Latowski je podložený jen v bocích, kdežto Carrara je po celé délce vyložen neoprenem, což je příjemné. Přední komora ze silikonu je asi zajímavější, ale zase hůř větratelná a možná čistitelná. O Latowském jsem četl, že více nutí držet vzpřímené tělo při sezení. S Carrarou jsem se mohl "vyvalovat" na křesle v pracovně nebo v autě stejně jak jsem obvykle zvyklý. Latowski je hezčí, ale i dražší.
 
A ještě něco. S tímto pásem se rozhodně nedá jezdit na kole. Zkoušel jsem, nejde to... Bohužel
 
Už mě nic nenapadá, když tak se zeptejte :-)
 
Pohled do útrob klece. Po dotažení gumové hrany neexistuje žádný přístup.
 
Pohled na klec a uzavírací mechanismus z vnějšku. Pás je možný dotáhnout podle aktuální kondice (tlouštky) v rozmezí pěti poloh.
 
Na spodku se nachází několik otvorů pro odtok moče a větrání prostoru trubice. Proplach trubice  pomocí injekční stříkačky je zcela bezproblémový a hygiena snadno udržovatelná, lepší jak u plastových CB.
 
Uzamčený pás je díky pantům relativně flexibilní. 
 
 

 

Váš názor na pás cudnosti Carrara design...

Datum: 30.09.2018

Vložil: pasacudnost@email.cz

Titulek: Jak to hodnotis s odstupem doby?

Ahoj,

Utekl nejaky ten rok, jak hodnotis pas s odstupem doby? Pokud jej jeste nosis. A pokud nosis, kolik dni v roce, kolik dni v prumeru.

Dekuji

Datum: 27.10.2018

Vložil: straightjacket

Titulek: Re: Jak to hodnotis s odstupem doby?

Ten pás je stále nádherný. Byla to nejlepší věc z BDSM hraček, kterou jsme si kdy pořídil. Nosím ho velmi často na noc, moc příjemně se mi v něm usíná i probouzí. I během noci je to velmi fajn. Dvakrát jsem měl možnost ho nosit nedobrovolně, tedy tak, že jsem přišel o klíče. Jednou to bylo tři týdny podruhé dva týdny. Zajímavé pocity :-)

Datum: 24.06.2016

Vložil: Libor

Titulek: Carrara

Jo email lumra6310@seznam.cz.

Datum: 24.06.2016

Vložil: Libor

Titulek: Carrara

Pas je velmi zajímavý, přemýšlím o pasu Latowski, ale nyní přemýšlím o tomto pasu. Můžete mi prosím dát nějaký kontakt. Děkuji

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz