Jaký je Váš názor na článek a na veletrh Boundcon? Zde můžete napsat svůj názor na veltrh nebo na článek.

Datum: 24.07.2017

Vložil: Hráček

Titulek: Boundcon 2017

Letos jsem byl poprvé na Boundconu, ale zjevně jsme se minuli, já tam byl v sobotu. Mám za to, že je to v sobotu trochu akčnější. Ve stánku No Escape jsem taky narazil na studené čumáky, větší sranda byla u firmy McHurt, kde jsem i jednu kazajku zakoupil. Není to úplně top, ale je kožená, pevná a není tak moc drahá. Taky jsem tam zkoušel jednu koženou kuklu, která má na oči a nos velmi malé otvory, vypadá to moc pěkně. Ten kufr od Captured Taboos jsem viděl v akci, má spoustu zajímavých vychytávek, různé elektrody, které do člověka uvnitř pouští proud, koukání ven displayem mobilu a tak. Mezi návštěvníky byl i chlap v kožené kazajce vlastní výroby, velmi pěkné s přezkami řemenů na zamykání zajímavé konstrukce. Trochu jsem s ním a jeho doprovodem pokecal, ukazovali mi, jak ty zámky fungují. Tu hospodu u hřiště jsme objevili taky, mám za to, že se tam štamgasti pohoršovali nad návštěvníky Boundconu. ;-) Boundcon se mi moc líbil, příští rok určitě pojedu zas.

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz