Kniha návštěv

Datum: 30.12.2014

Vložil: Filda

Titulek: zkušenost

Dobré stránky. Mám taky zkušenost s kazajkami,... Před 2 roky jsem měl první zkušenost se svěrací kazajkou. V té době mi bylo 16 let a pomáhal jsem staršímu bráchovi se stěhováním, protože mu ve starém bytě skončila nájemní smlouva. Když jsem vybaloval jednu krabici, tak jsem vytáhl nádhernou koženou svěrací kazajku s velkým množstvím pásů. Tehdy jsem ještě nevěděl co to je, tak jsem se ho šel zeptat co to je. A tak se mi přiznal, že od té doby co bydlí sám, má úchylku na svěrací kazajky, pouta, svazování,... Nemohl jsem tomu uvěřit a řekl mi ať to nikomu hlavně z rodiny neříkám a měl jsem mu ji nechat u něj v pokoji ležet. Tak jsem to udělal a on jestli nechci u něj přespat, když už je večer. tak jsem to přijal protože bylo asi 10 večer a domů to trvalo asi hodinu. Jak jsme šli spat, tak za mnou přišel s kazajkou a pravazama a řekl, že bych si tu kazajku mohl zkusit. Kývl jsem mu na to, protože mě zajímalo jaké to je. Říkal nejdřív že to bude na minutku jenom. Nasadil mi kazajku, velmi silně utáhly všechny pásy a to především ty dva pásy v rozkroku. Zkusil jsem se nějak s obtíží hýbat. Pak mě posadil na zem a začal mi svazovat nohy a provaz provlíkl přes kovové očko na krku. Svázal mě tak dokonale, že jsem se nemohl hnout. Zeptal jsem se ho, jestli mě už z toho pustí, ale on že ne, že mě pustí až ráno. Byl jsem rozčílenej a aby to nemusel furt poslouchat, tak mi ještě pusu několikrát přelepil kobercovkou. Po asi 3 hodinách jsem už nějak dřímal a ráno mě vzbudil a tak jsem mu nejdřív vynadal, jak si to představoval, ale nakonec jsme se shodli, že to bylo fajn a od té doby mu občas dovolím, aby si se mnou udělal co chce. Od té doby jsem už měl kazajku na sobě asi 5x a vždy to byl jiný druh kazajky. Pro mě byla asi nejlepší tak celokožená s obrovským množstvím popruh.

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz