Kniha návštěv

Datum: 24.11.2010

Vložil: Straightjacket

Titulek: Re: Polstrovana cela

Ahoj, nechtěl jsem na tuto stránku psát o jiných BDSM aktivitách (a že by bylo o čem psát :-) a nechat ji čistě jako stránku o svěrcích kazajkách, ale doufám, že tady v diskuzi drobná odbačka nebude vadit :-)
Stejně tak i mne silně vzrušuje a láká dluhodobý pobyt s nějakým omezením v podobě pout. Opravdu myslím, že v Čechách taková možnost pobytu není. Před několika lety jsem se zúčastnil víkendového pobytu ve vězení v OWK. Jejich vězení je pravda velice pěkné, ale celkový přístup "personálu" byl velice mizerný a splnil mé představy jen asi z poloviny očekávaného a možného. Navíc to bylo neskutečně drahé. Dnes je to již minulostí, areál je neúspěšně nabízen k prodeji a jestli se tam bude někdy něco konat, je s hodně velkým otazníkem. Když už byly zmíněny okovy, to je moc pěkná věc. Pokud mají správnou velikost a jsou pěkně udělné, tím spíše. Měl jsem možnost strávit noc v tzv. vlčím obojku (okov s cca 40cm hroty kolmo na obojek) a to je taky správně pekelný nástroj. Člověk nemá prakticky možnost spánku. Nebo čáp. Nádherný nástroj mezi okovy, kdy může mít člověk spojen krk, ruce a nohy a to vše zajištěno jediným zámkem. Osobně mě u vězení typu středověk vadí dvě věci a to špína a chladno. Špínu a prach bych asi překousl a zvykl si, ale co bytostně nesnážím je zima :-)
Když jsem na ten článek o polstrované narazil, tak jsem byl také úplně paf. Od té doby bohužel práce na vybodování nikam fakticky nepostoupily. Narazil jsem na momentální finanční a absolutní časový nedostatek, což je defakto to stejné. Takže jsem jen udělal nějaké projekční práce co a kam umístit. Neměla by tam být jen polstrovaná cela, ale i velmi těsná cela na stání a druhá nízká jen zase na ležení. Doufám a očekávám, že příští rok mi dovolí vydechnout od úplně jiných starostí a bude se moci věnovat budování.

PS: Já jsem nenašel ani tu možnost pobytu v hladomorně, kterou zniňuješ. Poslal by jsi mi prosím odkaz do mailu. Díky.

Vyhledávání

Kontakt

Nebojte se nás kontaktovat. Budeme vděčni za jakoukoliv připomínku, poznámku nebo kritiku.
počítadlo.abz.cz